Home / Aktualności / Cooler Master MasterAir MA410M – efektowny cooler CPU typu Tower

Cooler Master MasterAir MA410M – efektowny cooler CPU typu Tower

MasterAir MA410M to najnowszy cooler firmy Cooler Master, który już w przyszłym miesiącu trafi na światowe rynki. Nowość marki Cooler Master wyróżnia efektowne podświetlenie RGB, które z pewnością docenią fani moddingu.

Opisywany w niniejszej wiadomości układ chłodzenia posiada nie tylko dwa podświetlane 120-mm wentylatory, ale także boczne i górne płaszczyzny okalające aluminiowy radiator. Cztery, miedziane rurki cieplne łączą zaś się ze stopą coolera, która zbudowana jest w oparciu o technologię CDC 2.0 (Continuous Direct Contact Technology 2.0).

Powyższe nowinki wraz z opatentowanym systemem kanałów powietrznych X-vents, mają wg zapewnień producenta zaoferować przyszłym użytkownikom chłodzenia Cooler Master MasterAir MA410M, najlepszy z możliwych systemów chłodzenia powietrzem w ich komputerach osobistych.

MasterAir MA410M pojawić ma się w sprzedaży w UK w połowie czerwca w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 59,99 funtów, zaś na pozostałych rynkach w Europie w cenie 69,99 euro. Cena w USA wyniesie z kolei 69,99 dolarów.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.