Home / Aktualności / Cooking Simulator – lubisz gotować, ta gra jest właśnie dla ciebie

Cooking Simulator – lubisz gotować, ta gra jest właśnie dla ciebie

Jeśli podczas oglądania programów kulinarnych odczuwasz dreszcze ekscytacji, a takie nazwiska jak Gessler, Pascal, Okrasa, Ramsay czy Moran powodują chęć złapania za garnek, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Już niebawem poczujecie na własnej skórze, jak trudne jest życie kucharza. Możecie powoli zakasywać rękawy i wziąć się za prasowanie ulubionego fartucha kuchennego, bo Cooking Simulator pojawi się na Steamie już 6 grudnia. Kuchnię, która stanie się waszym drugim domem, zaprojektowało łódzkie studio Wastelands Interactive, a za wydanie gry odpowiada PlayWay.

Wczuj się w rolę kucharza i weź całą odpowiedzialność za smak, jaki nadasz życiu swoich gości. Wolisz korzystać z gotowych przepisów? Nie ma problemu. A może jesteś kuchennym wirtuozem, który lubi zaszaleć i poeksperymentować? Droga wolna. Krój, szatkuj, blenduj, smaż, gotuj. Pomyśl, że kuchnia jest twoją osobistą piaskownicą i obudź w sobie dziecięcą radość z zabawy, zamieniając łopatkę i szufelkę na nóż i patelnię!

Początki bywają trudne, ale przy odrobinie wprawy zostaniesz najlepszym kucharzem świata. Masz nasze słowo! Nie wiesz, od czego zacząć? Spróbuj na przykład przygotować swój dzisiejszy obiad. Masz do dyspozycji ultrarealistyczny symulator, który pozwoli ci odtworzyć ulubione posiłki. Czekaj… czy właśnie napisaliśmy „ultrarealistyczny”? Wiesz, co to oznacza…

 

Żonglowałeś kiedyś paprykami? Rodzina pewnie byłaby wściekła, gdybyś postanowił zrobić to w domu. A w twojej wirtualnej kuchni możesz zająć się tym, na co masz ochotę. Nawet jeśli służy to jedynie zabiciu wolnego czasu. Założę się, że nie trafisz nożem w butelki ustawione na półce! Masz w swoich rękach zaawansowany silnik fizyczny, który daje ci niemal nieograniczoną wolność wyboru zabawy.

Nie spal tylko kuchni, bo będzie niezły przypał! A może zostaniesz bohaterem dnia i ugasisz pożar w niezwykle widowiskowy sposób? Ty decydujesz, czym jest dla ciebie Cooking Simulator. Czy wolisz szlifować swój kuchenny warsztat, czy niczym szalony artysta rzucać warzywami i malować keczupem, nie zważając na stan, w jakim zostawiasz miejsce pracy. W razie czego możesz też udekorować i przemalować kuchnię, by była jak najbardziej dostosowana do twoich potrzeb.  

Gra będzie dostępna na platformie Steam już 6 grudnia 2018 roku w 6 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, chińskiej, rosyjskiej.

 

 

Wymagania sprzętowe

 

Minimalne:

System operacyjny

Windows 7

Procesor

i5 3550 / FX-8350

Pamięć

6 GB RAM

Karta graficzna

GTX 660Ti / R9 270X

DirectX

Wersja 9.0c

Miejsce na dysku

6 GB dostępnej przestrzeni

 

 

Zalecane:

System operacyjny

Windows 10

Procesor

i5 4570 / Ryzen 7 1700x

Pamięć

16 GB RAM

Karta graficzna

GTX 1060 6GB / RX 480 8GB

DirectX

Wersja 11

Miejsce na dysku

6 GB dostępnej przestrzeni

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.