Home / Aktualności / Computex 2017: ASUS ROG Zephyrus czyli laptop dla graczy z krwi i kości

Computex 2017: ASUS ROG Zephyrus czyli laptop dla graczy z krwi i kości

ASUS ROG ZephyrusPierwszy dzień targów Computex 2017, a ASUS zapowiedział swój laptop ROG Zephyrus należący do rodziny Republic of Gamers i kłaniający się w kierunku graczy i entuzjastów wydajności. Występujący w dwóch odmianach laptop zapewni wystarczająco mocy graficznej potrzebnej dla najbardziej wymagających gier.

Wyposażony w procesor Intel Core i7-7700HQ, oraz kartę NVIDIA GeForce GTX 1080 Max-Q (lub GTX 1070 w połączeniu z 256 GB dyskiem SSD konfiguracją) Zephyrus może posiadać aż 24 GB pamięci RAM oraz 15,6 calowy ekran 1080p wspierający technologię G-Sync i 120 Hz odświeżanie obrazu. Co więcej, zastosowany przez Asusa ekran pokryje do 100 procent gamy sRGB.

Lista złączy, które oferuje jest również imponująca i zawiera Thunderbolt 3 Type-C, HDMI 2.0, 3.5mm czy 4 x USB 3.1 Typu-A.

W związku, iż ASUS nie był początkowo skory do ujawnienia zaprezentowanego laptopa ROG Zephyrus, nie podano jego ceny. Dowiedzieliśmy się tylko, że trafi on najpierw do Stanów Zjednoczonych i Kanady pod koniec tego miesiąca.

ASUS ROG Zephyrus specyfikacja

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.