Home / Aktualności / Colorful RTX 2080 Ti RNG Edition – karta z wyświetlaczem LCD zamiast podświetlenia RGB

Colorful RTX 2080 Ti RNG Edition – karta z wyświetlaczem LCD zamiast podświetlenia RGB

Jeśli chcesz się wyróżnić nie możesz powielać konkurencji, a raczej musisz wytyczyć własne trendy. Do takiego wniosku doszedł jeden z proiducentów kart graficznych, Colorful prezentując dziś kartę RTX 2080 Ti RNG Edition.

Nowa karta Colorful wprowadza do gry kolorowy wyświetlacz LCD zapewniający najwyższą wydajność oraz możliwość wyróżnienia się właściciela z tłumu. Na razie nie jest wiadomo czy rzeczywiście będzie można zaprogramować co na wbudowanym wyświetlaczu LCD się pojawi, czy też po prostu uruchomi się na nim pętlę animacji, konstrukcja powinna wygenerować podział „kochaj to lub nienawidź”.

Karta została wyposażona w trzy 8-pinowe złącza zasilania, 3 wentylatory i 2,5-slotowy design dopełniający całości. Wyjścia karty obejmują zaś złącza HDMI, 3x DisplayPort i 1x Virtual Link. Z tyłu karty graficznej znajduje się ponadto przycisk OC, który pozwala szybko wykonać procedurę wystrzelenia rakiety w kosmos (czytaj przetaktowania karty), jeśli poczujecie, że moc RTX 2080 Ti nie jest wystarczająco duża już na starcie.

Na razie szczegółowe informacje dotyczące karty Colorful RTX 2080 Ti RNG Edition pozostają tajemnicą w tym taktowania, ceny i premiera rynkowa. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na ten temat, nie omieszkamy was o tym poinformować.

Źródło: VideoCardz 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.