Home / Aktualności / Collection 2013 – wielka wyprzedaż w Renault

Collection 2013 – wielka wyprzedaż w Renault

Renault Collection 2013
Firma Renault wzorem pozostałych firm motoryzacyjnych postanowiła w walce o klientów przygotować atrakcyjną ofertę promocyjną na swoje samochody. Na aktualną ofertę ”Wyprzedaż Collection 2013” tego francuskiego producenta nie tylko upusty cenowe, ale również atrakcyjne pakiety dodatkowego wyposażenia oraz oferty na sfinansowanie zakupu samochodu.

Collection 2013

Opisywana w niniejszej informacji promocja Collection 2013 obejmuje pojazdy Renault od Twingo przez bestsellery Megane i Scenic po flagowy model w gamie tej firmy, czyli Lattitude. Najmniej zyskamy kupując Twingo (zysk do 3300 zł), zaś najwięcej decydując się na zakup modelu Espace (zysk do 22 760 zł).

Ponadto na klientów czeka również interesujący pakiet ubezpieczeniowy, który dostępny jest już od 2,9-proc. wartości nabytego auta.

Szczegóły dotyczące wyprzedaży Collection 2013 na wybrane samochody Renault znajdują się an poniższych slajdach, zaś z pełna ofertą na koniec tego roku można zapoznać się pod adresem: http://www.renault.pl/promocje/wyprzedaz2013/

Źródło: Renault

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.