Home / Aktualności / CM Storm wprowadza na rynek myszy Alcor oraz Mizar

CM Storm wprowadza na rynek myszy Alcor oraz Mizar

Firma Cooler Master poinformowała, że wprowadziła do sprzedaży pod marka CM Storm dwie nowe myszy komputerowe dedykowane graczom. Modele Alcor i Mizor dysponują odpowiednio optycznymi oraz laserowymi czujnikami firmy Avago Technologies.

CM Storm Alcor to optyczna mysz komputerowa dla graczy z optycznym sensorem Avago 3090 o czułości 4000 DPI. W modelu tym użytkownik ma możliwość ustawienia jednego z czterech poziomów DPI. Mysz ta ponadto otrzymała wytrzymałe przełączniki marki Omron. Dodatkową cechą ww. produktu jest podświetlane logo.

 CM Storm Alcor 01

CM Storm Mizar to odpowiednik ww. myszy, który wyposażony jest z kolei w laserowy (a nie optyczny) sensor Avago 9800. Jego czułość jest ponad dwukrotnie większa i wynosi aż 8200 DPI. Także tu możemy wybrać jeden z czterech poziomów czułości pracy laserowego sensora. Ponadto producent zastosował tu gumowe poduszki po obu stronach urządzenia, a także zapewnił możliwość pełnego zaprogramowania wszystkich siedmiu przycisków. Także ten model posiada podświetlane logo producenta.

 CM Storm Mizar 01

Sugerowane ceny detaliczne (MSRP) myszy CM Storm Alcor i Mizar wynoszą odpowiednio 35 oraz 45 euro.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.