Home / Aktualności / CM Storm QuickFire TK Cherry MX Green – mechaniczna klawiatura dla graczy

CM Storm QuickFire TK Cherry MX Green – mechaniczna klawiatura dla graczy

QuickFire TK Cherry MX Green to najnowsza klawiatura firmy Cooler Master, która w sprzedaży pojawia się pod marką CM Storm. Model ten bazuje na rozwiązaniach stosowanych w bliźniaczych konstrukcjach z rodziny TK Cherry MX, w której zastosowano inny kolor podświetlenia klawiszy.

CM Storm QuickFire TK Cherry MX Green jest klawiaturą mechaniczną, która kierowana jest do zaawansowanych graczy. Jej użytkownicy otrzymują do dyspozycji pełnowymiarową klawiaturę z blokiem numerycznym i multimedialnymi klawiszami, a także możliwość przypisania siedmiu mark.

Ponadto opisywana klawiatura z limitowanej edycji Cherry MX Green obsługuje cenioną w środowisku graczy funkcję pełnego wsparcia dla NKRO (n-key rollover), która umożliwia wciśnięcie w tym samym momencie dowolnej liczby klawiszy.

Dokładne wymiary klawiatury CM Storm QuickFire TK Cherry MX Green to 377,5 x 138 x 33 mm , a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 122 dolary.

Źródło: TechPowerUp

CM Storm QuickFire TK Cherry MX Green

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.