Home / Peryferia / Klawiatury / CM Storm NovaTouch TKL w stylu retro czyli jak cofnąć się w czasie

CM Storm NovaTouch TKL w stylu retro czyli jak cofnąć się w czasie

CM Storm NovaTouch TKL retro 01

Jeśli patrząc na klawiaturę CM Storm NovaTouch TKL w stylu retro kręci się wam łezka w oku, lub może gdy sprzątając znaleźliście swoje C64 / Atari, to najwyższy czas zmienić swoją klawiaturę.

Jeżeli i Wy, podobnie do pomysłodawców z Pimp My Keyboard z sentymentem patrzycie w przeszłość, z całą pewnością, spodoba Wam się klawiatura inspirowana rokiem 1976.

Bazę projektu zapoczątkowanego przez firmę Coler Master stanowi niezastąpiona mini klawiatura CM Storm NovaTouch TKL, czyli słynny mechanik z hybrydowymi przełącznikami. Niewielkie rozmiary urządzenia oraz charakterystyka klawiszy mechanicznych sprawiają, że klawiatura stanowi świetny „łup” dla osób pragnących stworzyć coś własnego, niepowtarzalnego.

By uzyskać indywidualny charakter, na klawiszach wykonano nadruk metodą hydrografiki. Tę część projektu zlecono firmie MorbidStix, zajmującej się profesjonalną personalizacją peryferii.

Zgodnie z trendami lat 70-tych, klawisze pokryto je pastelowymi odcieniami turkusu, pomarańczy, żółci i brązu, i poukładano w charakterystyczne pasy. Retro charakteru nadaje klawiaturze pokrycie całości motywem drewna, który komponując z prostym kształtem NovaTouch przywodzi na myśl nieco prymitywne, klimatyczne syntezatory muzyki.

Niestety nie wiemy kiedy i w jakiej cenie pojawi się ta niezwykle atrakcyjna i przywołująca miłe wspomnienia z przeszłości klawiatura CM Storm NovaTouch TKL w stylu retro.

CM Storm NovaTouch TKL retro 04

CM Storm NovaTouch TKL retro 03

CM Storm NovaTouch TKL retro 02

Źródło: KeyChatter.com