Home / Aktualności / Cloud Stinger Core Wireless 7.1 oficjalnymi słuchawkami dla PS5?

Cloud Stinger Core Wireless 7.1 oficjalnymi słuchawkami dla PS5?

Co jakiś czas na rynek trafiają ciekawe produkty i wygląda na to, że HyperX (marka Kingstona) przedstawiła dziś właśnie takie urządzenie. Wykończony w ulubionych kolorach Sony – błyszczącej bieli z ciemnoniebieskimi akcentami zestaw słuchawkowy Cloud Stinger Core Wireless 7.1 pasuje do schematu kolorów nadchodzącej konsoli PlayStation 5. Oczywiście jest to tylko nasza analogia ponieważ HyperX oficjalnie nie potwierdził takiej informacji. Kompatybilny zarówno z PS5, PS4 (wszystkie warianty), jak i PC, Cloud Stinger Core Wireless 7.1 jest wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy USB, który przetwarza wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, trafiający następnie do zestawu słuchawkowego bezprzewodowo przez sieć 2,4 GHz.

 

Słuchawki wykorzystują 40-milimetrowe przetworniki stereo z pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, impedancją 16 Ω, poziomem ciśnienia akustycznego 103 dB SPL / mW przy 1 kHz i mniej niż 2% THD. Jednokierunkowy mikrofon z redukcją szumów ma charakterystykę 50 Hz – 18 kHz. Po pełnym naładowaniu Cloud Stinger Core Wireless zapewnia do 17 godzin użytkowania a one same ważá 244 g. Słuchawki HyperX wyceniono na niecałe 300 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.