Home / Aktualności / CK352 – elegancka i rozsądnie wyceniona klawiatura mechaniczna od Cooler Master

CK352 – elegancka i rozsądnie wyceniona klawiatura mechaniczna od Cooler Master

Cooler Master to znany producent obudów, podzespołów i akcesoriów komputerowych, który już od jakiegoś czasu sukcesywnie dodaje do swojej oferty niezmiernie ciekawe produkty. Tym razem padło na nową klawiaturę mechaniczną a dokładnie model CK352 stanowiący interesującą propozycję dla graczy ceniących sobie szeroką funkcjonalność i minimalistyczny, choć bardzo elegancki design. 

Klawiatura Cooler Master CK352 została wyposażona w mechaniczne przełączniki, które wytrzymają nawet do 50 milionów naciśnięć klawiszy. Użytkownik ma więc gwarancję responsywności, dokładności i pełnej satysfakcji dotykowej. Producent wyróżnia swoją najnowszą klawiaturę również dzięki funkcji On-The-Fly, która pozwoli dostosować podświetlenie LED RGB w czasie rzeczywistym. Jedynym minusem jaki zauważyliśmy to brak oprogramowania sterującego – sterowanie efektami co prawda jest, ale nie na takim poziomie co u konkurencji. Można to zapewne tłumaczyć kompromisem w postaci zastosowania przełączników mechanicznych – na rzecz oprogramowania. 

Dzięki tej funkcji sterowania można również uzyskać szybki dostęp do multimediów bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania. To idealne rozwiązanie dla zapalonych graczy. W ten sposób można modyfikować wybrane ustawienia i ciągle pozostawać w rozgrywce.

Cooler Master CK352 to klawiatura mechaniczna, która cechuje się minimalistycznym designem ze standardowym układem klawiszy. Zastosowany w niej panel z piaskowanego aluminium oferuje subtelną estetykę, która ogranicza efekt błysku, a także zapewnia maksymalną wytrzymałość. Klawiatura otrzymała także nakładki w dwóch kolorach: czarnym i szarym. To idealne połączenie, które ma świetnie sprawdzić się zarówno w biurze, jak i w domu.

Klawiatura Cooler Master CK352 trafia właśnie do sprzedaży w cenie sugerowanej 289 zł. Dostępne są wersje z przełącznikami Brown lub Red.

 

Product Number

CK-352-GKMR1/L1/M1-**

Keyboard Switch Type

Mechanical Switch (Red/Blue/Brown)

Keyboard Keycaps

Part of Asia/US layout: ABS Double-injection & Laser-engraved, Other layouts: ABS Painting & Laser-engraved + UV coating

Keyboard Material

Sandblasted Aluminum, Plastic

Keyboard Color

Space Gray

Keyboard LED Color

RGB

Keyboard Polling Rate

1000Hz

Keyboard Response Time

1ms

On-the-fly System

Yes

Keyboard Multimedia Key

Through Function Key (FN)

Compatible OS

Windows XP & 7+

Software Support

N/A

Keyboard Cable

PVC, 1.8m, USB 2.0

Keyboard Dimensions (L x W x H)

454.6 x 142.6 x 35.96 mm / 17.9 x 5.6 x 1.4 inch

Keyboard Weight

904g (2 lbs) (without cable)

Keyboard Warranty

2 years

Product

Keyboard

Keyboard Type

Mechanical

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.