Home / Aktualności / Civilization VI kolejną darmową grą w Epic Games Store

Civilization VI kolejną darmową grą w Epic Games Store

Począwszy od dziś aż do 28 maja w Epic Games Store można za darmo pobrać niezwykle popularną strategię turową Civilization IV od Firaxis Games, zaś poprzednia równie popularna gra, która była dostępna za darmo, GTA V została usunięta w cień. Jak widać nastały naprawdę ciekawe czasy, w których na gry nie musimy nic wydawać, skupiając się jedynie na sprzęcie i akcesoriach do komputera.

Civilization IV nie jest jednak jedyną i ostatnią darmową grą, którą przygotował dla nas Epic Games Store. Jak się dowiedzieliśmy, już 28 maja bezpłatnie do użytku graczy ma zostać oddany Borderlands: The Handsome Collection, zaś nieco później bo 4 czerwca, Ark Survival Evolved. Pierwsza z nich to równie uwielbiany przez graczy co GTA gra FPS z 2015 roku, zaś Ark Survival Evolved to również z tego okresu gra survivalowa z ery dinozaurów z pewnym twistem.

Nie znamy powodów i powiązań sklepu, aczkolwiek z szeroko otwartymi ramionami (zapewne tak jak wy) przyjmujemy wszystkie darmowe gry, szczerólnie takiego pokroju. Aby nie zapomnieć pobrać Civilization VI zachęcamy udanie się po nia jak najszybciej, a następnie rozpoczęcie swojej przygody w oczekiwaniu na kolejną darmoszkę. Warto też naszym zdaniem skorzystać z obecnie trwającej wyprzedaży gier, w której przy zakupie tytułu powyżej określonej sumy, dostaniemy automatycznie zniżkę, tym samym ulubiona gra będzie nas koszrowała znacznie mniej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.