Home / Aktualności / Citroen SimplyDrive – zakup samochodów na raty z gwarantowanym odkupem

Citroen SimplyDrive – zakup samochodów na raty z gwarantowanym odkupem

 

Promocja Citroen 2016 00

Firma Citroen przygotowała nowy na polskim rynku program sprzedaży samochodów na raty z gwarantowanym odkupem o nazwie SimplyDrive. Sam pomysł nie jest do końca taki innowacyjny, ale pewne jego elementy już tak.

Otóż klient wybrać może jeden z trzech modeli marki Citroen, takich jak C4 Cactus, C4 Picasso lub Grand C4 Picasso, a następnie skonfigurować go pod własne wymagania. Możemy oczywiście wybrać nie tylko typ jednostki napędowej (benzynowy czy Diesel), wersję wyposażeniową, kolor itd., ale także opcjonalne elementy wyposażenia lub też pakiety usług.

Za dwa ostatnie z ww. kategorii zapłacimy nie jak to bywa w całości od razu w momencie zakupu i dopiero od tej całkowitej kwoty otrzymamy ogólną miesięczną ratę, ale już w momencie wyboru konkretnej opcji będziemy widzieć ile ona będzie nas kosztowała więcej każdego miesiąca.

Niby nic wielkiego, ale zdecydowanie łatwiej pozwala sobie uzmysłowić ile więcej musimy za daną rzecz zapłacić, bowiem kupując samochód na raty najważniejsza jest dla nas kwota comiesięcznych rat, zaś ogólna cena zakupu schodzi na drugi plan. Tak w prosty sposób wiemy o ile rata wzrośnie, gdy zdecydujemy się na konkretną opcję dodatkowego wyposażenia – prosto i skutecznie.

Sama konfiguracja samochodu (dopasowanie do naszych potrzeb) jest równie banalne i przejrzyste. Oferta jest ważna dla samochodów zamówionych do 30 kwietnia 2016, ale znając Citroena okres ten albo zostanie wydłużony zaraz po majowym weekendzie albo wkrótce zostanie ogłoszona jej kolejna odsłona.

Promocja Citroen 2016 01

Źródło: Informacja własna, Citroen

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.