Home / Aktualności / Ciekawa platformówka Horace dostępna za darmo w Epic Game Store jeszcze przez 5 dni

Ciekawa platformówka Horace dostępna za darmo w Epic Game Store jeszcze przez 5 dni

Kontynuując sezon dobroczynności, Epic Games Store udostępniło najnowszą darmową grę Horace, którą można pobrać bez żadnych kosztów do 23 stycznia. Po tym czasie za tą grę będziemy musieli zapłacić, więc warto się pospieszyć.

Jeśli zastanawiacie się czym jest Horace, to jest to nic innego niż platformówka, w której naszym zadaniem będzie opanowanie robotów i połączenie Horace’a z jego dawno zaginioną rodziną. Przygoda odbywa się na całym świecie – oraz w czasie i przestrzeni, a wszystko aby ocalić ludzkość przed całkowitym zniszczeniem. W grze nie zabraknie biegania i przeskakiwania, a także wykorzystywania swojego sprytu, aby dotrzeć swoim robotem do końca opowieści. Po drodze doznamy oczywiście mnóstwo różnorodności dzięki parodiom klasycznych mini-gier, od gier akcji po FPS. Wszystko to w jakże lubianej, retro-otoczce.

W przyszłym tygodniu tj. od 23 stycznia w sklepie pojawi się inna darmówka, The Bridge. Ten tytuł z elementami zagadek zmusi nas do „ponownej oceny swoich uprzedzeń” dotyczących fizyki i perspektywy, oraz manipulacji grawitacją, aby „przedefiniować sufit jako podłogę” podczas przemierzania różnych struktur. Brzmi dość obiecująco, warto też będzie i tą grę wypróbować.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.