Home / Aktualności / Ciekawa mieszanka gier w ramach Games with Gold na marzec

Ciekawa mieszanka gier w ramach Games with Gold na marzec

W ramach comiesięcznych „gratisów” związanych z programem Games with Gold, Microsoft przygotował kolejną dawkę gier dla posiadaczy konsol Xbox. Zgodnie z tradycją po dwa tytuły uzyska zarówno konsola Xbox 360 i Xbox One, niemniej ta druga dzięki kompatybilności wstecznej, pozwoli na pobranie opisanych tu tytułów ze starszej konsoli.

Zaczynając od Xbox One, członkowie Xbox Live Gold będą mogli pobrać Adventure Time: Pirates of the Enchiridion – przygodówkę z piratami w roli głównej, aczkolwiek nie taką zwykłą gdyż nasza postać to charakter z pewnej kreskówki. Tytuł ten dostępny będzie przez cały marzec, zaś między 16 marca a 15 kwietnia na posiadaczy „jedynki” czeka  Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 czyli gra o zmaganiach zombiaków z roślinami.

Na drugiej szali, posiadacze konsoli X360 (oraz jak wspomnieliśmy Xbox One) otrzymają między 1 a 15 marca Star Wars Republic Commando – RPG z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Od 16 marca do dyspozycji obu konsol będzie METAL GEAR RISING: REVENGEANCE. Jet to nic innego jak gra akcji z cyber-ninją w roli głównej. Ten tytuł wygaśnie w darmowej promocji z końcem miesiąca marca. 

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.