Home / Aktualności / Ciekawa mieszanka gier PlayStation Plus na czerwiec dla konsol Sony już niebawem

Ciekawa mieszanka gier PlayStation Plus na czerwiec dla konsol Sony już niebawem

Dosłownie za kilka dni, posiadacze konsol Sony którzy mają aktywną subskrypcję PS Network otrzymają w ramach PlayStation Plus zestaw darmowych gier. Patrząc na listę, możemy powiedzieć, że selekcja jest lepsza od tej zaproponowanej przez Microsoft w ramach Games With Gold, o której pisaliśmy wczoraj. 

Zaczynamy więc od konsoli PlayStation 4, która otrzyma Trials Fusion – motocyklowe szaleństwo na torze krosowym oraz strategię turową z obcymi w roli głównej XCOM 2. PlayStation 3 z kolei otrzyma bezpłatnie Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier oraz Zombie Driver HD. Pierwszy z wymienionych tytułów to TPP shooter, zaś drugi jest niczym innym jak symulacją wykańczani Zombie przy pomocy samochodu wyposażonego w różne dodatki.

Mobilna konsola PS Vita to z kolei Atomic Ninjas oraz Squares. Pierwsza z gier to przedstawiciel gatunku platformówek w niezwykle kolorowej otoczce, natomiast Squares to ciekawe puzzle.

Jak zwykle, opisana tu porcja gier dostępna będzie od 5 czerwca, zaś do tego czasu do dyspozycji są nadal Beyond: Two Souls i Rayman Legends z majowej puli.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.