Home / Konsole / Chivalry: Medieval Warfare już dostępne na PS4 i Xbox One

Chivalry: Medieval Warfare już dostępne na PS4 i Xbox One

Chivalry_Screen3

Activision Publishing zaprezentował właśnie swoją najnowszą grę Chivalry: Medieval Warfare, stworzoną przez Torn Banner Studios, na systemy PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zaktualizowana wersja oferuje rozgrywkę w 24-osobowym trybie online, ponad 25 map, dedykowane serwery oraz nowy tryb hordy dla drużyn złożonych z maksymalnie sześciu graczy.

Gra Chivalry: Medieval Warfare jest już dostępna na system rozrywki Xbox One w sklepie Xbox Games, oraz w PlayStation4 za pośrednictwem PlayStation Store. Ponadto na obu platformach dostępne będzie również wydanie Chivalry: MedievalWarfare Ultimate Edition, zawierająca dodatkowe pakiety:Barbarian Character Pack, Marauding Arbiter Pack, Inquisitive Dreadnaught Bundle i Barbarian Weapon Pack.

Pakiety DLC do personalizacji postaci można również kupić osobno. Barbarian Character Pack zawiera groźnie wyglądające barbarzyńskie skórki, dla każdej z czterech klas. Marauding Arbiter Pack oferuje nowe skórki i hełmy dla klasy Vanguard. Inquisitive Dreadnaught Bundle to z kolei zestaw skórek, hełmów i broni specjalnej dla klasy Knight, a Barbarian Weapon Pack – kolekcję pięciu rodzajów nowej broni.

Złożony system walki wręcz w Chivalry: Medieval Warfare sprawia, że walka jest szybka i intuicyjna, a ciosy wymierza się bardzo precyzyjnie zarówno w widoku pierwszo-, jak i trzecioosobowym. Dla graczy możliwa będie jedna z czterech klas: Knight, Vanguard, Man-at-Arms lub Archer, i wciel się w zdobywcę lub obrońcę podczas brutalnych walk o zamki i wsie.

Najciekawsza prawdopodobnie okaże się gra w wielu trybach solo oraz zespołowych oraz skorzystanie z wyposażenia zgodnego z realiami historycznymi, w tym z ponad 60 mieczy, toporów, buław, oszczepów i łuków oraz pancerzy, hełmów i machin oblężniczych, takich jak katapulty, balisty, wrzący olej czy tarany.

Chivalry_Screen4

Chivalry_Screen2

Chivalry_Screen1