Home / Aktualności / gry / Chcesz Assasin’s Creed III za darmo – oto jak go zdobyć

Chcesz Assasin’s Creed III za darmo – oto jak go zdobyć

assasins-creed-iii

Choć Assasin’s Creed III nie jest może nową grą, mając na uwadze tegoroczną premierę Assasins Creed Syndykat, aczkolwiek ta gra Ubisoftu, szczególnie jeśli za darmo, warta jest szczególnej uwagi.

O 30 urodzinach studia Ubisoft (Ubi 30) pisaliśmy przy okazji darmowej gry Rayman, w grudniu studio te postanowiło oddać trzecią część Assasyna na PC bezpłatnie. Aby ją pobrać należy skorzystać z tego linku https://club.ubisoft.com/en-GB/ubi30 (uprzednio logując się na swoje konto Ubi) i rozpocząć pobieranie. Proste, nieprawdaż?

Choć wspomniana gra dostępna jest przez cały miesiąc, radzimy nie czekać, bo jak wiadomo, zbliżają się Święta, potem nowy rok i łatwo taką okazję przegapić z nadmiaru obowiązków.

Swoją drogą jesteśmy ciekawi, która waszym zdaniem część Assasyna jest najlepsza. Nam podobała się najbardziej jedynka, no może jeszcze druga część, a wam?

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.