Home / Peryferia / CES 2017: Isku+ Force FX, Leadr Kone EMP i Kone Pure 2017 czyli innowacyjne produkty ROCCAT

CES 2017: Isku+ Force FX, Leadr Kone EMP i Kone Pure 2017 czyli innowacyjne produkty ROCCAT

Już pojutrze, dnia 5 stycznia, podczas tegorocznych targów Consumer Electronics Show (CES), ROCCAT zaprezentuje trzy myszki wyposażone w sensor Owl-Eye: Leadr, Kone EMP i Kone Pure 2017 a także klawiaturę Isku+ Force FX wprowadzającą nową innowacyjną technologię.

roccat-iskuplus-forcefxTen czołowy producent peryferii komputerowych na świecie, rozpoczyna rok 2017 od przedstawienia graczom całej palety rewolucyjnych technologii.  W Las Vegas Convention Center ROCCAT zaprezentuje m.in. nowoczesny sensor optyczny Owl-Eye, trzy nowe myszki i wspomnianą wcześniej klawiaturę Isku.

Sensor optyczny Owl-Eye, który udało się stworzyć przy współpracy z firmą Pixart, czyli czołowym producentem sensorów optycznych, oferuje przełożenie ruchów gracza z dokładnością jeden do jednego, co skutkuje maksymalną kontrolą kursora w grach. Niemiecki producent wkrótce wprowadzi na rynek trzy myszki wyposażone w ten właśnie sensor, a mianowicie: Leadr, Kone EMP i Kone Pure 2017.

roccat-leadrROCCAT Leadr to pierwsza na świecie myszka bezprzewodowa posiadająca zalety, którymi do tej pory charakteryzowały się wyłącznie produkty wyposażone w kabel – znakomitą wydajność i nadzwyczajną szybkość działania. Leadr gwarantuje rozgrywkę bez opóźnień, a także stałe i dokładne śledzenie ruchów grającego. Dzięki stacji dokującej i kablowi do szybkiego ładowania, ROCCAT podnosi poprzeczkę dla konkurencji na rynku myszek bezprzewodowych. 

roccat-kone-empDrugi produkt, wyposażony w Owl-Eye ROCCAT Kone EMP to następca kultowego modelu Kone, łączący wyjątkowe zalety innowacyjnego sensora i dostarczający potężną broń dla graczy o średniej i masywnej budowie dłoni.

roccat-kone-pure-2017Trzecim gryzoniem, który niemiecki producent wystawi na tegorocznych targach CES, jest ROCCAT Kone Pure 2017. Przy wadze wynoszącej zaledwie 88 gramów i w połączeniu z technologią Owl-Eye, myszka ta oferuje wyjątkowo precyzyjne i lekkie prowadzenie, szczególnie istotne dla graczy o mniejszych dłoniach.  

Niemiecki producent chce również zaoferować w tym roku użytkownikom kompleksowe rozwiązania tworzące cały eko-system gracza. Force FX to nowa, opatentowana przez inżynierów ROCCAT, technologia, która ponownie zdefiniuje doświadczenia płynące z użytkowania klawiatury i kontroli przycisków. Dzięki specjalnej warstwie chemicznej, modyfikującej przewodnictwo elektryczne pod strefą QWEASD, zmniejszono do minimum czułość nacisku w klawiaturach wyposażonych w membranowe przełączniki. Nowa technologia ROCCAT została zaimplementowana w klawiaturze Isku+ Force FX, która stanie się następcą cenionego i popularnego modelu Isku FX. Pomimo konieczności wprowadzenia wielu zmian na etapie produkcji, cena Isku+ w wersji Force FX pozostanie bez zmian.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.