Home / Aktualności / Muzyka / CES 2016: Pioneer Elite SX-N30 – prestiżowy wzmacniacz stereo

CES 2016: Pioneer Elite SX-N30 – prestiżowy wzmacniacz stereo

Pioneer Elite SX-N30Pioneer Elite SX-N30, to najnowszy zapowiedziany przez znanego producenta na rozpoczętych właśnie pokazach CES 2016, wzmacniacz oferujący całkiem pokaźną liczbę technologii na pokładzie. Czy marka przejęta w 2014 przez ONKYO ma szansę zaskoczyć, ze swojej strony mamy nadzieję.

Wśród łączności Elite SX-N30 znalazła się łączność Bluetooth, Wi-Fi czy Apple Airplay, czy DLNA, a sam wzmacniacz może odtwarzać WAV, FLAC, Apple Lossless, MP3 oraz całą masę innych formatów.

80W wzmacniacz (moc dostępna na kanał) Pioneer Elite SX-N30 jest w stanie przesyłać muzykę z takich serwisów jak Spotify czy Pandora, oraz oczywiście korzystać z setek internetowych stacji radiowych. Co więcej, wzmacniacz ten jak można zauważyć na poniższym zdjęciu, w cztery cyfrowe wejścia, sześć analogowych (wszystkie oczywiście pozłacane), oraz dedykowane złącze do podłączenia np. gramofonów studyjnych.

Producent postarał się również o najwyższej jakości transformatory, kondensatory i inne podzespoły, które mają zapewnić najwyższą jakość temu 600 dolarowemu monstrum. Dostępność na Europę, w tym Polskę jeszcze nie została potwierdzona.

Pioneer Elite SX-N30 01