Home / Aktualności / CES 2015: ECS LIVA X mini PC zaprezentowane podczas targów

CES 2015: ECS LIVA X mini PC zaprezentowane podczas targów

ECS Liva X mini PC 01ECS korzystając z obecności na trwających targach CES 2015 zaprezentowało jeden ze swoich ciekawszych produktów czyli ECS LIVA X mini PC będący niczym innym jak miniaturowym komputerem, który może działać pod kontrolą jednego z systemów takich jak Windows 7, Windows 8.1 i różnych odmian systemu Linux w tym Ubuntu.

Wewnątrz znajdziemy 22nm,  64-bitowe dwurdzeniowe procesory Intel Bay Trail-M SoC działające z częstotliwością 2,25 GHz, 2 / 4 GB pamięci RAM, do 64 GB dostępnej poprzez karty eMMC czy oczywiście szeroki wachlarz łączności w tym HDMI, VGA, USB 2.0 i 3.0 jak również wi-fi 802.11 b/g/n, Gigabitową kartę sieciową i Bluetooth 4.0. Przestrzeń dyskową można oczywiście rozszerzyć za pomocą mSATA.

Małe rozmiary ECS LIVA X mini PC przekładają się oczywiście na małe zużycie energii, które zapewne docenią wszyscy bez względu na rozmiar portfela.

Na razie nie znamy dostępności ani ceny LIVY, gdy tylko dowiemy się czegoś więcej nie omieszkamy was o tym poinformować gdyż jesteśmy szczerze tym produktem zainteresowani.

ECS Liva X mini PC
ECS Liva X mini PC 02

ECS Liva X mini PC specyfikacja