Home / Aktualności / CES 2015: ASUS Transformer Book Chi – trzy ultramobilne hybrydy zaprezentowane

CES 2015: ASUS Transformer Book Chi – trzy ultramobilne hybrydy zaprezentowane

 ASUS CES2015 konferencja TBChi

ASUS Transformer Book Chi to trzy modele laptopów, opartych na systemie Windows, wyposażonych w odłączane dotykowe ekrany, które doskonale sprawdzą się w roli tabletów.

Świetne wzornictwo, aluminiowa obudowa i stylowe wykończenia nadają nowym Transformer Bookom elegancki charakter. Wysokiej jakości wyświetlacze z rozdzielczością nawet 2560 x 1440 pikseli (w najwyższej wersji z WQHD) oraz wydajne procesory Intel Core™ M gwarantują komputerom duże możliwości multimedialne, zarówno podczas pracy, jak i rozrywki

 ASUS CES2015 TB Chi2

Komputery z rodziny Transformer Book Chi są dostępne w 3 wersjach. Flagowy T300 Chi posiada 12,5-calowy wyświetlacz oraz szybki procesor Intel Core M, 4 lub 8 GB pamięci RAM a po odłączeniu klawiatury zamienia się w smukły, 7,6mm tablet.

Kompaktowy, 10,1-calowy T100 Chi to pełnowartościowy laptop, który równie łatwo jak jego większy kuzyn może zamienić się w tablet o grubości 7,2mm. Dzięki wydajnej baterii pozwala na całodzienną pracę bez konieczności ładowania. Najmniejszy przedstawiciel rodziny Transformer Book Chi – T90 Chi – zaskakuje smukłością i lekkością. Urządzenie z ekranem o przekątnej 8,9 cala waży zaledwie 750g.

ASUS CES2015_konferencja TBChi3