Home / Aktualności / Cenowa ofensywa Hyundaia na modele z rocznika 2019

Cenowa ofensywa Hyundaia na modele z rocznika 2019

Firma Hyundai przygotowała szeroką ofertę upustów na modele z rocznika 2019, wśród których są upusty cenowe, premie za odkup samochodu, atrakcyjne pakiety ubezpieczeń czy finansowania zakupu.

Rabaty na modele z roku produkcyjnego 2019 dotyczą takich modeli jak: i10, i20, i30 (hatchback, kombi oraz liftback), Elantra, Ioniq, Kona, Tuscon oraz Santa Fe.

Upusty na samochody wyprodukowane w 2019 roku wynoszą w zależności od modelu od 5 000 do aż 25 000 zł, z kolei promocyjne pakiety ubezpieczenia OC/AC/NNW dostaniemy za równowartość od 2,8 do 3,5% wartości pojazdu.

W sfinansowaniu zakupu pomocna z pewnością będzie szeroka oferta programów zakupowych, na które składają się m.in. kredyt Easy On z możliwością zmiany samochodu po kilku latach, kredyt z zerową wpłatą własną, kredyty 50/50 czy 3×33%, kredyt z odroczoną spłatą, a także najem długoterminowy.

Kolejnym atutem oferty Hyundai-a jest aż 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów. Poniżej przedstawiamy dokładniejsze informacje nt. wyprzedaży rocznika 2019 w salonach Hyundai.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.