Home / Oprogramowanie / Catalyst 15.9 Beta – nowe stery do kart graficznych AMD już dostępne

Catalyst 15.9 Beta – nowe stery do kart graficznych AMD już dostępne

amdradeon-1

Dla posiadaczy kart graficznych z układami AMD, firma ta przygotowała sterowniki Catalyst 15.9 Beta, w których zoptymalizowała obsługę w kilku grach i wyeliminowała kilka błędów.

I tak Catalyst 15.9 beta wprowadza optymalizację względem Star Wars Battlefront Beta oraz Fable Legends (tryb Benchmark), nadchodzących superprodukcji. AMD postarało się o eliminację błędnego wyświetlania funkcji DirectX 12 (feature level 12_0)  przez DXDIAG w niektórych kartach rodziny Radeon.

Nie powinniśmy już doświadczać błędów w grze Dragon Age: Inquisition, a przynajmniej jeśli chodzi o API Mantle, jak również problemów w trybie CrossFire, które występowały w grze Assassin’s Creed Unity. Wśród poprawek należy także wspomnieć te dotyczące gry Diablo 3, World of Warships (szczególnie karty Radeon serii 5000 i 6000), DiRT Rally (tryb DX11 i 144Hz w monitorach BenQ).

Pod względem sprzętu także dołożono trzy grosze i poprawiono złe 144Hz odświeżanie FreeSync w monitorach BenQ. Jeśli uważacie, że powyższe usprawnienia są warte pobrania tej aktualizaji, lub po prostu dotyczyły one was, to korzystając z poniższych linków.

Pobierz: AMD Catalyst 15.9 Beta dla Windows 10/8.1/7 32-bit | Windows 10/8.1/7 64-bit