Home / Aktualności / Capcom podał minimalne i zalecane wymagania Devil May Cry 5 – Nie są niskie

Capcom podał minimalne i zalecane wymagania Devil May Cry 5 – Nie są niskie

Fanów gry Devil May Cry 5 , z pewnością ucieszy fakt, iż studio Capcom ogłosiło minimalne oraz zalecane wymagania tej właśnie gry dla komputerów PC. Wygląda na to, że gra będzie wymagać naprawdę mocnego sprzętu, o czym przekonacie się już za chwilę.

Potwierdzeniem powyższego stwierdzenia jest to, że Capcom wymieniło jako minimalny procesor Intel Core i7-4770, w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i układem NVIDIA GeForce GTX 760. Użycie takiej karty graficznej jest jest w dzisiejszych czasach dosyć zrozumiałe, ale już mniej liczba wątków procesora, która jest nieco wyższa niż zwykle. Na przykład, twórcy gry Shadow of the Tomb Raider, wymieniają jako minimum procesor Core i3 Intela.

Co ciekawe, zalecane specyfikacje utrzymują wymagania pamięci RAM i procesora na tym samym poziomie, zwiększając jedynie wymagania dotyczące wydajności karty graficznej (GTX 960). Ciekawe jest także podanie systemu Windows 7 i 35 GB dostępnej przestrzeni dyskowej. Można mieć nadzieję, że Devil May Cry 5 jest tak dobry jak DmC Ninja Theory.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.