Home / Aktualności / Candy Crush Saga Dreamworld. Slodkie życie po raz drugi.

Candy Crush Saga Dreamworld. Slodkie życie po raz drugi.

Candy Crush Saga: Dreamworld

Jeśli Candy Crush Saga nie zabrała ci wystarczająco dużo wolnego czasu oraz zrujnowała  kontaktów z rodziną i znajomymi,  to mamy dla ciebie dobrą wiadomość.

W związku, że dostępne jest już nowe rozszerzenie do tej gry znów będziesz mógł zająć się unicestwianiem wszelkiego rodzaju cukierków.

Jednak nie oczekuj tak szybkiego przechodzenia poziomów gdyż Candy Crush Saga wprowadza kilka niespodzianek.
W Dreamworld przeniesiemy się do nieco innego świata, gdzie uzyskamy dostęp do 65 poziomów świata równoległego do tego znanego z Candy Crush Sagi.

Co więcej w Candy Crush Saga Dreamworld wrócisz do kilku poziomów znanych z pierwowzoru. Tym razem jednak świat w którym będziesz się zmagał ze słodyczami jest bardziej przygnębiający, ulotny oraz bardziej wyzywający.

Zasada gry w Candy Crush Saga Dreamworld pozostaje ta sama co poprzednio, lecz tym razem poziomy są bardziej złożone, otrzymujemy nową misję a także nową postać.

Candy Crush Saga Dreamworld
W jednej z misji naszym zadaniem jest utrzymanie sowy Odus na powierzchni księżyca poprzez likwidowanie właściwych cukierków.

Z nowymi wyzwaniami wiążą się nowe moce oraz efekty specjalne, pomagające graczowi przetrwać ciężkie momenty w grze.

Najważniejszą informacją jest ta, że Candy Crush Saga Dreamworld jest darmowym rozszerzeniem.


Należy jednak pamiętać, że dostęp do tego rozszerzenia zarówno dla starych jak i nowych graczy zostanie udostępniony po ukończeniu 50 poziomu w oryginalnej części gry. Tak więc kto tego jeszcze nie zrobił, do dzieła!

Grę Candy Crush Saga można pobrać ze sklepu PlayStore.