Home / Aktualności / Call of Duty: Modern Warfare w zestawie z kartami graficznymi GEFORCE RTX

Call of Duty: Modern Warfare w zestawie z kartami graficznymi GEFORCE RTX

Firmy Nvidia i Activision poinformowały dzisiaj o promocji kart graficznych GEFORCE RTX związanej z grą Call of Duty: Modern Warfare, której premiera zapowiedziana jest na 25 października. Osoby, które zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną z serii RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060 (jak również laptopa albo komputer w nią wyposażonego) otrzymają kod uprawniający do pobrania tej gry.

Call of Duty: Modern Warfare to kolejny ważny tytuł AAA wykorzystujący ray tracing do tworzenia zachwycających efektów wizualnych. Ilustruje to tempo w jakim ray tracing rozwija się w ekosystemie gier. To jedna z najbardziej wyczekiwanych strzelanek FPS ostatnich lat, a gracze z kartami graficznymi z rodziny RTX będą mogli doświadczyć rozgrywki wykorzystującej ray tracing. 

Jako oficjalny partner Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC firma Nvidia współpracuje z Activision i Infinity Ward nad implementacją w grze śledzenia promieni w czasie rzeczywistym oraz techniki NVIDIA Adaptive Shading. W. trzy firmy wspólnie pracują nad jak najlepszą oprawą graficzną w Call of Duty: Modern Warfare, a rezultaty tych działań można zobaczyć w zwiastunie z Gamescom 2019 prezentującego ray tracing.

Posiadacze kart graficzne GEFORCE, którzy nie mogą się już doczekać 25 października (data premiery gry) mogą wziąć udział w otwartych testach beta Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC, które rozpoczynają się już 19 września oraz wykorzystać specjalnie zoptymalizowany dla tej gry sterownik Game Ready.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.