Home / Aktualności / call of duty: modern warfare remastered trafi na PS4 już 27 czerwca

call of duty: modern warfare remastered trafi na PS4 już 27 czerwca

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Wszyscy fani serii Call of Duty, a w szczególności Modern Warfare powinni zanotować przyszły wtorek w kalendarzach. 27 czerwca na PS4 trafi bowiem Call of Duty: Modern Warfare Remastered, stanowiące całkowite odświeżenie jednej z najlepiej przyjętych gier w historii. Gra pojawi się zarówno w wersji pudełkowej oraz cyfrowo poprzez PlayStation Network, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości.

Gra zawiera pełną kampanię oraz 16 map do gry wieloosobowej, które gracze poznali i pokochali w Call of Duty 4: Modern Warfare, wszystkie wydane ponownie w grafice w wysokiej jakości.

By świętować premierę Call of Duty: Modern Warfare Remastered, gracze będą mogli uczestniczyć w nowym sezonowym wydarzeniu Call of Duty zatytułowanym Days of Summer”. Pięciotygodniowe święto społeczności rozpocznie się 27 czerwca i zaoferuje szereg rozdawnictw, bonusowych punktów doświadczenia i nowych playlist dostępnych w kilku grach z serii wliczając w to mapę w stylu letnim w Modern Warfare Remastered dostępną w trakcie wydarzenia razem z wieloma innymi nowościami, które ujawnione zostaną we wtorek. 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zawiera tekstury o poprawionej rozdzielczości i detalach, przerobione animacje, odświeżone audio i wiele więcej.

Fani ponownie przeżyją pełną, kultową kampanię fabularną podróżując po świecie z kapitanem Pricem, Gazem oraz Soapem w szeregu misji z oryginalnej gry, w tym „All Ghillied Up”, „Charlie Don’t Surf” oraz „Crew Expendable”.

Gracze doświadczą również rozgrywek wieloosobowych w trybie online, który zredefiniował Call of Duty przez wprowadzenie serii zabójstw, doświadczenia, Prestiżu i innych elementów, idąc do walki ramię w ramię na najpopularniejszych mapach z oryginału, wliczając te najbardziej klasyczne, jak „Crash”, „Backlot” oraz „Crossfire”.

Zremasterowane Call of Duty: Modern Warfare będzie dostępne w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej równowartość niecałych 40 dolarów. Wydanie nie zawiera zestawu Modern Warfare Remastered Variety Map Pack.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.