Home / Aktualności / Bruce Dickinson z Iron Maiden użyczył głosu do materiałów edukacyjnych w World of Warplanes

Bruce Dickinson z Iron Maiden użyczył głosu do materiałów edukacyjnych w World of Warplanes

 

Firma Wargaming.net ma przyjemność ogłosić, że wokalista zespołu Iron Maiden, Bruce Dickinson został prowadzącym 10 edukacyjnych materiałów wideo poświęconych najsłynniejszym samolotom bojowym w historii. Pierwszy odcinek można zobaczyć już dziś,  a następne będą pojawiać się co tydzień stronie WoWP i na kanale YouTube w okresie od czerwca do sierpnia. 

Bruce Dickinson jest olbrzymim miłośnikiem lotnictwa wojskowego, pilotem i fanem wierności historycznej World of Warplanes. Dlatego też wokalista kultowej heavymetalowej grupy został gospodarzem cyklu wideo pamiętników o ikonicznych samolotach II Wojny Światowej. Ten nowy format ma na celu edukację w nowoczesnej formie i będzie opowiadać o tak kultowych maszynach jak Spitfire, Hawker Hurricane czy Messerschmitt Bf 109.

A ponadto dla wszystkich fanów muzyki Iron Maiden i fanów samolotów przygotowaliśmy specjalny teledysk do „Aces High”. Zawiera on ujęcia wprost z rozgrywki World of Warplanes oraz historyczne nagrania samolotów walczących w Bitwie o Anglię.

– Cieszymy się, że Bruce wniósł swój entuzjazm, doświadczenie i niepowtarzalny styl do World of Warplanes mówi Al King, globalny dyrektor marketingu w firmie Wargaming. – Wraz z pamiętnikami i trybutem dla Aces High, przerobiliśmy hangar w grze, aby subtelnie nawiązywał do Iron Maden. Nigdy wcześniej nie robiliśmy czegoś takiego i mamy nadzieję, że fani metalu i gier będą dobrze bawić się odnajdując poukrywane easter eggi! –

Poniżej prezentujemy wspominany już wcześniej teledysk Aces High oraz pierwszy odcinek pamiętników samolotów z Brucem Dickinsonem z Iron Maiden.

 

 

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.