Home / Muzyka / Głośniki / BOSE Speaker Cube – dziecko złoży głośnik, dorosły zapłaci

BOSE Speaker Cube – dziecko złoży głośnik, dorosły zapłaci

BOSE Speaker Cube

Bose może nie odkrył ameryki swoim głośnikiem Bluetooth Speaker Cube, który może złożyć nawet dziecko z dołączonych podzespołów. Głośnik ten otwiera nową serię BOSEbuild, promującą naukę i kreatywność, jak równie inżynierię poprzez edukację.

Aby maksymalnie ułatwić montaż, BOSE załączył ze Speaker Cube szczegółową instrukcję montażu dostępną za pośrednictwem aplikacji (aczkolwiek dostępnej wyłącznie na iOS).

Głośnik ponadto oferuje możliwość podświetlenia oraz wyrażenia tworzącej go osoby za pośrednictwem zapinek, ale głównie chodzi o pokazanie dzieciom jak działają elektromagnesy, no i jak głośnik wytwarza dźwięk. Do tego dochodzi motywacja tworzenia czegoś, co będziemy aktywnie używać.

Po złożeniu głośnika Speaker Cube, jest on gotowy do użycia z jakimkolwiek smartfonem lub tabletem (czy innym urządzeniem posiadającym Bluetooth). Kruczkiem w tej doskonałości jest cena zestawu BOSEbuild, która wynosi prawie 150 dolarów. Przy rozważaniu jego zakupu należy się zastanowić czy aby zakrzewienie bakcyla do nauki w dziecku nie jest tego warte.