Home / Aktualności / Boron 700 – podświetlana podkładka Genesis jakiej mało

Boron 700 – podświetlana podkładka Genesis jakiej mało

Genesis-Boron-700-4Chcąc wyprzedzić konkurencję pod względem oryginalności, firma Genesis zaprezentowała właśnie podświetlaną podkładkę Boron 700, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko graczom, ale i typowym użytkownikom, którzy cenią sobie ciekawy design.

Boron 700 od Genesisa oferuje siedem kolorów podświetlenia, które pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale pozwalają także wyznaczyć w czasie nocnych rozgrywek granicę podkładki. Do tego dochodzą różne tryby świetlne Boron 700: stały, oddychający czy neonowy. Użytkownik może również zmienić jasność podświetlenia, ustawiając ją na pełną moc, 66% czy tylko 33%.  

Wierzchnią warstwę Boron 700 wykonano z tworzywa PVC, które ma zapewnić wysoką precyzję śledzenia ruchów gryzonia, jak i redukcję tarcia myszki o powierzchnię. Spodnia warstwa została z kolei wykonana z gumy, tak, by podkładka nie ślizgała się po biurku. Produkt Genesis jest przy tym kompatybilny zarówno z myszkami wyposażonymi w sensor optyczny, jak i laserowy.

Na podkładkę Boron 700 będziemy musieli wydać około 99 zł, a ona sama powinna być już dostępna w sprzedaży.

Dane techniczne:

  • Materiał: PVC/guma
  • Kompatybilne typy myszek: optyczne/laserowe
  • Podświetlenie: 7 kolorów
  • Tryby: stały, oddychający, neonowy
  • Wymiary: 348 x 250 x 5 mm

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.