Home / Aktualności / Bohater nie jedno ma imię – test myszek Hiro Pegasus i Hydra

Bohater nie jedno ma imię – test myszek Hiro Pegasus i Hydra

Na koniec testów chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić miłe zaskoczenie jakością wykonania oraz ogólnym wrażeniem związanym z testowanymi produktami marki HIRO. Dotychczas byliśmy otoczeni gryzoniami takich firm, jak Thermaltake, Razer czy Logitech, nie zauważając mniejszych graczy na rynku, którzy też mają aspiracje na zaistnienie w świecie gier.

Choć nie idealne, Hydra oraz Pegasus wydały się sprostać postawionym im zadaniom zarówno podczas grania, jak i normalnej pracy biurowej. Z uwagi na niewygórowaną cenę mogą się znaleźć zarówno na biurku gracza, jak i biurowego pracownika (który na pewno doceni ergonomię oraz akcenty kolorystyczne podświetlenia).

Na spore uznanie zasługuje również oprogramowanie, które nie odstaje za bardzo od wspomnianej wcześniej czołówki. Naszym zdaniem jest dobrze zaprojektowane oraz oferuje to, co trzeba, a czasami nawet więcej.

Kończąc niniejszą recenzję oraz małe porównanie możemy z pełną świadomością polecić zarówno tańszego Pegasusa, jak i droższą Hydrę. Jesteśmy pewni, że zgodzicie się z nami, że ci dwaj mali zawodnicy oferują sporo i równie dobrze się prezentują. Tym samym przyznajemy im redakcyjną nagrodę. Gratulujemy!

 

 

 

1. Wprowadzenie
2. Wygląd zewnętrzny i oprogramowanie
3. Platforma testowa i testy
4. Podsumowanie

Na koniec testów chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić miłe zaskoczenie jakością wykonania oraz ogólnym wrażeniem związanym z testowanymi produktami marki HIRO. Dotychczas byliśmy otoczeni gryzoniami takich firm, jak Thermaltake, Razer czy Logitech, nie zauważając mniejszych graczy na rynku, którzy też mają aspiracje na zaistnienie w świecie gier. Choć nie idealne, Hydra oraz Pegasus wydały się sprostać postawionym im …

Ocena końcowa

Wygląd
Oprogramowanie
Podświetlenie
Wydajność w grach
Ocena końcowa

Polecamy!

Podsumowanie : Jak dowiodły testy, HIRO sukcesywnie dąży do podbicia serc graczy nie nadwyrężając ich kieszeni.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
82

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.