Home / Aktualności / Blu Life Pure XL – nowy, jeszcze ładniejszy smartfon

Blu Life Pure XL – nowy, jeszcze ładniejszy smartfon

Blu Life Pure XL
Blu Life Pure XL
to najnowszy smartfon mało jeszcze znanego Amerykańskiego producenta urządzeń mobilnych. Obrót spraw może jednak się niebawem zmienić gdyż firma projektuje bardzo atrakcyjne wizualnie oraz dobre pod względem specyfikacji smartfony.

Blu Life Pure XL – konkurent Oppo Find 7A i nie tylko

Ten 5,5 calowy smartfon z ekranem 1920 x 1080 pikseli chroniony jest przez Gorilla Glass 3 a jego sercem jest procesor Qualcomm Snapdragon z serii 800 wspomagany przez 3 GB pamięci RAM. Typową jest natomiast pamięć podręczna w postaci 16 GB. Kamery w jakie Blu Life Pure XL został wyposażony to odpowiednio 16MP z tyłu oraz 8MP z przodu urządzenia. Smartfon ten ma być dostępny w kolorach  białym, czarnym i czerwonym a jego cena zaczynać ma się od 349 dolarów (wersja 16 GB) do 399 (32 GB pamięci).

Pod względem połączeń także nie jest źle ponieważ mamy tu Bluetooth 4.0, NFC i HSPA+ lecz póki co nie ma informacji o najszybszym internecie 4G (LTE).

Pod względem specyfikacji smartfon Life Pure XL nie odstępuje zbytnio od ostatnio dosyć popularnego  Oppo Find 7A będącego nieco zubożałą wersją Find 7, z którym mamy nadzieję firma Blu powalczy pod względem cenowym.

A co wy sądzicie o wyglądzie i specyfikacji tego urządzenia. Chcielibyście aby pojawił się on w Polsce?