Home / Aktualności / gry / Blizzard Mountain – śnieżny dodatek DLC do Forza Horizon 3 już w grudniu

Blizzard Mountain – śnieżny dodatek DLC do Forza Horizon 3 już w grudniu

blizzard-mountain-forza-horizon-3

Blizzard Mountain, to pierwszy, w dodatku całkiem odmienny do australijskiej scenerii śnieżny dodatek DLC do wyścigów Forza Horizon 3 dostępnych na Xbox One i Windows 10. 

W mającym się pojawić 13 grudnia DLC znajdzie się 50 nowych imprez i wyzwań osadzonych w górzystych terenach, w których będzie rywalizowało ze sobą do ośmiu zawodników o tytuł Króla Wzgórza (King of the Mountain).

Nowy tryb kampanii zaoferuje graczom dawkę emocji w takich warunkach jak “górski podjazd”, pochyłości oraz wspomnianą śnieżycę. Dodatkowo znajdą się tam projekty (blueprints), rywalizacja i lista rzeczy, którą chcemy zrobić zanim umrzemy (tzw. bucket list). Jakby tego było mało, developerzy z Turn 10 Studios zapewnią nam szybsze bicie serca w tzw. śnieżnych parkach, zamarzniętych jeziorach i podobnych miejscach.

Jak się również dowiadujemy z Blizzard Mountain nabywający ten dodatek DLC, otrzymają siedem samochodów, w tym 2016 Ford Gymkhana 9 Focus RS RX (o 10 cm poszerzoną bestię z dwukrotnie większą niż Focus RS mocą) oraz możliwość zastosowania opon zimowych w swoich autach.

Dodatek Blizzard Mountain, ma być sprzedawany zarówno w Horizon 3 Expansion Pass w cenie niecałych 35 dolarów, a jeśli posiadacie wersję Ultimate, uzyskacie 10 dolarowy upust. Cena samego DLC bez przepustek sezonowych i rozszerzeń nie jest jeszcze znana.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.