Home / Aktualności / BlackBerry Assistant – twój Kanadyjski asystant smartfonu Blackberry

BlackBerry Assistant – twój Kanadyjski asystant smartfonu Blackberry

Blackberry assistant
BlackBerry Assistant to odpowiedź kanadyjczyków na asystentów osobistych konkurencji Apple Siri, Google Google Now oraz MicrosoftCortana.

Firma Blackberry, która była już na skraju bankructwa wydaje się nie poddawać zarówno w produkcji nowych urządzeń jak i oprogramowania w tym asystenta głosowego. Debiutujący BlackBerry Assistant na smartfonach Blackberry Passport działa na systemie operacyjnym BB OS 10.3.

Asystent ten pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, tweetów, otwieranie aplikacji, ustawianie przypomnień itp. Tak jak jego starsi kuzyni, asystant Blackberry ma uczyć się w miarę naszego obeznawania się z tą aplikacją.

Blackberry będzie dostępny dla innych urządzeń tej firmy po aktualizacji BB OS 10.3, która nie została jeszcze określona w ramach czasowych. Ilu z was posiada smartfony BlackBerry? My w redakcji posiadamy tylko te z Androidem lub iOS.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.