Home / Komputery Stacjonarne / Płyty główne / BIOSTAR RACING B250GT5 oraz B250GT3 płyty główne, na które nie musisz zaciągać pożyczki

BIOSTAR RACING B250GT5 oraz B250GT3 płyty główne, na które nie musisz zaciągać pożyczki

BIOSTAR RACING B250GT5

BIOSTAR jako jeden z pierwszych zaprezentował swoje budżetowe płyty główne RACING B250GT5 oraz B250GT3, oddając użytkownikom niedrogie konstrukcje wspierające procesory Intela 7 generacji.

Wśród powodów przemawiających za kupnem właśnie tych modeli jest obsługa technologii Intel Optane, wspierającej szybkie pamięci masowe. Poza tym, obie płyty to również możliwość użycia pamięci DDR4-2400, układ sieciowy Intel LAN z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym BIOSTAR, a także gniazdo M.2 czy podwójny układ BIOS dla “świętego spokoju” gdyby coś poszło nie tak.

BIOSTAR VIVID LED DJ

Jak w każdej szanującej się ostatnimi czasy konstrukcji, tak i w przypadku RACING B250GT5 oraz B250GT3 mamydo czynienia z podświetleniem LED, w tym przypadku dwoma strefami VIVID LED DJ, gdzie można pobawić się podświetleniem naszej płyty głównej. Dostępne w oprogramowaniu tryby pozwalają np. na ustawienie efektów podświetlenia w rytm słuchanej muzyki, stałe, błysk lub oddech. 

Dodatkowym bonusem jaki czekają na tych, którzy kupią jedną z opisywanych tu płyt są kody do gry World of Tanks, aczkolwiek staramy się potwierdzić czy dostępne będą one także dla europejskich użytkowników, jako że z dostępnych informacji wynika, że skorzystać z nich mogliby jedynie użytkownicy azjatyckich serwerów. 

Jeśli chodzi o ceny, to BIOSTAR RACING B250GT5 ma być sprzedawany w cenie 109 dolarów, która uwzględniać ma też wentylator z podświetleniem LED – BIOSTAR VIVID. RACING B250GT3 został z kolei wyceniony na 79 dolarów.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.