Home / Aktualności / Biomutant – ciekawy RPG studia THQ Nordic, na który będzie warto poczekać

Biomutant – ciekawy RPG studia THQ Nordic, na który będzie warto poczekać

biomutant

Z wielu krążących na temat najnowszej gry Biomutant studia THQ Nordic można dowiedzieć się, że nadchodzący RPG osadzony w otwartym świecie jest pozytywnie przyjmowany, czego przedsmakiem może być poniższy zwiastun. Nic dziwnego gdyż za produkcją tą stoją ludzie odpowiedzialni za Mad Max i serię Just Cause. 

Gra z domieszką kung fu  wypełniona jest niesamowitymi kreaturami, niebezpiecznymi frakcjami oraz oczywiście kolorowym światem, w którym do dyspozycji mamy roboty, paralotnie, balony, skutery wodne oraz wiele innych. Historia opowiadana przez zwiastun jest również dosyć ciekawa i oryginalna. Z niej też dowiadujemy się, że drzewo życia nękane jest zabójczą dla niego zarazą. Plemię reprezentowane przez gracza potrzebuje zaś silnego przywódcy, który zjednoczy ich przed wrogą frakcją. Tak po krótce przedstawia sie gra Biomutant.

Zgodzicie się pewnie z nami, że pomimo iż zwiastun nie prezentuje samej rozgrywki, sympatyczny kryters budzi zaufanie i ten dreszczyk emocji na więcej informacji na temat gry lub nią samą. 

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.