Home / Konsole / Biały Xbox One employee edition na sprzedaż

Biały Xbox One employee edition na sprzedaż

biały Xbox One Employee edition

 
Jak wiemy ze wcześniejszych informacji na naszym portalu Microsoft w podzięce za trud produkcji nowej konsoli podarował pracownikom białego Xboxa One. Niedługo po tym świat obiegła informacja, że owa konsola może pojawić się w sprzedaży dla wszystkich chętnych innego niż czarnego koloru konsoli.

 Biały Xbox One employee edition

Wygląda na to, że pomimo niechęci firmy z Redmond biały Xbox One employee edition pojawił się w sprzedaży na aukcyjnym serwisie Ebay. Jego cena wywoławcza rozpoczęła się od jedynych 2600 dolarów. Ciężko powiedzieć czy fakt ten podyktowany jest słąbymi płacami pracowników tej firmy czy pracownik ten woli jednak konsolę PlayStation 4, która według informacji na temat sprzedaży zyskuje większą rzeszę nabywców.

Poza białym kolorem konsoli widnieje na niej napis „I Made This, Launch Team 2013″ czyli Zrobiłem to, Zaangażowany zespół 2013”.

biały xbox oneemployee edition

W zestawie jaki biały Xbox One Employee Edition posiada znajdziemy białą konsolę, jeden biały kontroler, jeden czarny kontroler oraz czarny Kinect sensor. W dodatku otrzymamy cztery gry z serii Day One czyli Forza 5, Ryse: Son of Rome, Zoo Tycoon oraz Dead Rising 3.

W opisie stanu technicznego konsoli możemy przeczytać, że była ona użyta tylko do sprawdzenia prawidłowego działania całego systemu.

Jeśli chcielibyście zatem wydać prawie 3 tys. dolarów aby np. zaimponować znajomym to możemy potwierdzić iż w cenie wliczona jest przesyłka (lecz prawdopodobnie na terenie USA). Naszym zdaniem taniej byłoby kupić puszkę białej farby i własnoręcznie pomalować nią swoją czarną konsolę. Przynajmniej lepiej z finansowego punktu widzenia.

W chwili obecnej co możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu, aukcję obserwuje 13 osób a 49 złożyło ofertę ze swoją ceną, która niestety została przez sprzedającego odrzucona.

Jeśli powyższa cena nie odstraszyła was jeszcze i chcecie się skusić na białego Xbox One Employee Edition to to jest link do wspomnianej przez nas aukcji Ebay.com – Xbox One „I Made This” White Console Bundle.

Źródło: Informacja własna