Home / Aktualności / Biały, beznapędowy lub dedykowany grze Titanfall Xbox One

Biały, beznapędowy lub dedykowany grze Titanfall Xbox One

Biały Xbox One
Nie mogłoby się obyć zbyt długo bez wieści odnośnie najnowszej konsoli Microsoftu jaką jest Xbox One. Do tego mamy dla was nie jedną a trzy nowinki związane właśnie z tą konsolą.

Znany serwis The Verge, któremu przydała by się wizyta hydraulika (polecamy Mario lub Luigi z firmy Nintendo), odnotował ponownie kilka wycieków informacji. To tak racją żartów oczywiście. Według niego i jego źródeł pod koniec tego roku powinien pojawić się biały Xbox One. Mniej więcej lub taki sam jaki Microsoft dedykował swoim pracownikom w podzięce za trud włożony w powstanie tego “rewolucyjnego” pochłaniacza czasu i pieniędzy graczy.

Co więcej biały Xbox One miałby zostać pozbawiony napędu optycznego kosztem niższej ceny. Z informacji tej wnioskujemy iż Microsoft skupiłby się wyłącznie na dystrybucji cyfrowej, która według niego miałaby poniekąd ukrócić nielegalne kopie dysków z grami, filmami czy muzyką. Cena jaka miałaby być ustalona dla takiego rozwiązania to 399 dolarów (zamiast 499). Czy zdecydowalibyście się na okaleczenie swojej konsoli za tą różnicę w cenie. My chyba nie, o ile dostępny byłby osobny napęd zewnętrzny gdybyśmy np. zmienili zdanie.

Także informacje, które pojawiły się odnośnie konsoli Xbox One mówią o ewentualnej edycji Titanfall, która nie tylko posiadałaby samą grę, lecz również stylowaną na tą grę obudowę czy kontroler. Nie samym Titanfallem typowy gracz żyje, stąd pogłoski o niedługim czasie jaki przyjdzie nam czekać na takie gry jak Forza Horizon, Sunset Overdive (którą notabene pamiętamy z prezentacji konsoli Xbox One w połowie zeszłego roku), Halo 2 Anniversary na konsolę Xbox One.

Jeśli chodzi o nas to jakkolwiek myślimy iż biały Xbox One, edycja Titanfall czy wydanie ww. gier są bardzo prawdopodobne są możliwe, to na wersję bez napędu optycznego raczej byśmy nie liczyli. Oczywiście są to tylko nasze osobiste spekulacje. A co wy o tym wszystkim myślicie?

 

Titanfall Xbox One

 

Źródł: The Verge