Home / Aktualności / Beyonce Beyonce. Niespodziewany album amerykańskiej wokalistki.

Beyonce Beyonce. Niespodziewany album amerykańskiej wokalistki.

Beyonce BeyonceNiezapowiedziany nowy album Beyonce Beyonce wyjątkowo utalentowanej i jakże uroczej wokalistki Beyonce, ukazał się ku zaskoczeniu fanów kilka dni temu.

W albumie zatytułowanym Beyonce Beyonce (tak jak jej imię) znalazło się 14 nowych utworów, w których udzieliły się gwiazdy dużego formatu. O zaistnieniu nowego albumu piosenkarka poinformowała poprzez serwis Instagram.

Mowa tu o wykonawcach takich jak Drake, Frank Ocean, Timbaland, Justin Timberlake oraz oczywiście Jay Z. Jednak największą gwiazdą dla piosenkarki, która znalazła się poniekąd w nagraniach jest jej 2 letnia córka Blue Ivy.

Jak przystało na profesjonalne wydanie nowej płyty, w zestawie znalazła się płyta z albumem Visual Album zawierającym teledyski do wszystkich 14 utworów a także książeczka z informacjami na temat tej płyty.

Choć album dostępny ma być sprzedawany w całości i pojawi się w sprzedaży w cenie 16 dolarów (lub ich odpowiednika) dopiero 20 grudnia, to poszczególne utwory można  nabyć w sklepie iTunes już teraz.