Home / Aktualności / Bethesda przynosi nam nieziemski klimat Fallouta z Fallout 76

Bethesda przynosi nam nieziemski klimat Fallouta z Fallout 76

Z każdą częścią, seria Fallout jest coraz lepsza, a ostatnim tego dowodem jest Fallout 76 studia Bethesda, który ukaże po raz kolejny wasteland powstały po wybuchu atomówki. Naszym zadaniem o czym możemy się dowiedzieć ze zwiastunu, który pokazano na E3, jest „odbudowanie nie tylko murów Amerykańskich miast, ale przede wszystkim serc i umysłów przetrwałych jej mieszkańców.”. is set before all other games in the franchise, and challenges you to explore an untamed world.

Fallout 76, prequel do poprzednich części swoją objętością będzie 4 razy większy niż poprzednia odsłona tej serii – Fallout 4. W grze będziemy mogli spotkać się z aż 12 graczami, co z pewnością wprowadzi sporo rywalizacji do samej rozgrywki. Wspólnie z innymi będziemy mogli utworzyć drużynę, walczyć, zbudować wspólną bazę, zanim wystrzelimy rakietę balistyczną na przeciwny obóz. Brzmi nieźle, nieprawdaż?

Jeśli gra będzie w 100 procentach zgodna z tym co zobaczyliśmy podczas prezentacji, Fallout 76 z pewnością będzie jeszcze większym hitem niż wspomniany wcześniej Fallout 4.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.