Home / Gry / FPS / Bespin – nowy dodatek DLC do Star Wars: Battlefront za niecałe dwa tygodnie

Bespin – nowy dodatek DLC do Star Wars: Battlefront za niecałe dwa tygodnie

star wars battlefront Bespin DLC

Zgodnie z obietnica, EA poinformowało o dostępności Bespin kolejnego dodatku DLC do gry Star Wars: Battlefront, który dla posiadaczy tzw. Season Pass pojawi się 21 czerwca, a dla wszystkich innych na początku lipca a dokładnie jego 5 dnia.

W dodatku tym poznamy zarówno nowa postać legendarnego przemytnika Lando Calrissian jak i podniebne miasto “Cloud City” – Bespin.

Ponadto graczom przybliżony  zostanie łowca Denger, który wraz ze wspomnianym Carlissianem będą przemierzać Bespin i paląc zarządcy w nowym podniebnym pojeździe. Lando to postać, która w walce nie omieszka używać wykwintnych sztuczek, zaś Danger, to osoba czerpiąca niewymierną przyjemność z uczestniczenia w walce.

Ponadto, Bespin wprowadzi do Star Wars: Battlefront dwie nowe bronie (a dokładnie blastery) X-8 Night Sniper i EE-4, jeszcze efektywniej eliminujące wrogów czy to w laboratoriach bionicznych, czy komorach kriogenicznych.

Na tym kończą się na chwile obecna informacje związane z nowym DLC do SW Battlefront, a sama EA ma ich dostarczyć więcej w nadchodzących dniach.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.