Home / Aktualności / Bedzie World of Tanks na konsolę Xbox One!

Bedzie World of Tanks na konsolę Xbox One!

Firma Wargaming.net z dumą ogłasza, że World of Tanks na konsolę Xbox One ukaże się jeszcze w 2015 roku. Podobnie jak w przypadku World of Tanks: Xbox 360 Edition, gra będzie dostępna za darmo do pobrania i zabawy dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold, a pozostali gracze będą mogli spróbować 7-dniowej wersji testowej.

– Rok temu, World of Tanks pojawiło się na konsoli Xbox 360 i okazało się sukcesem. Miliony graczy dołączyły do globalnej społeczności wirtualnych czołgistów – podkreśla T.J. Wagner, producent wykonawczy Wargaming Chicago-Baltimore. – Marka Wargamingu silnie zakorzeniła się w przestrzeni konsolowej. Nasi twórcy są gotowi i jesteśmy dumni z przejścia na następny poziom, na nową generację z Xbox One –

Najistotniejszą funkcjonalnością będzie międzyplatformowe granie pomiędzy Xbox One i Xbox 360. Obie wersje będą korzystać ze wspólnych serwerów, identycznej zawartości, a tym samym ze wspólnej społeczności graczy. Ponadto, wszyscy gracze przechodzący z poprzedniej platformy na nową mają gwarancję, że cały postęp w grze przeniesie się na nową platformę sprzętową. Wirtualni czołgiści mogą mieć pewność, że bez względu na platformę, którą wybiorą, będą bawić się równie dobrze z jeszcze większą społecznością konsolowych graczy.

Poniżej prezentujemy galerię ze screenami z gry World of Tanks na konsolę Xbox One.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.