Home / Aktualności / Battlefield Hardline – jakie mapy i tryby rozgrywek pojawią się w grze

Battlefield Hardline – jakie mapy i tryby rozgrywek pojawią się w grze

Battlefield-Hardline-Banner
Kolejny, nadchodzący wielkimi krokami tytuł z serii Battlefield, a mianowicie Battlefield Hardline to bardzo oczekiwana gra, po obiecującej czwartej części.

Ten FPS od Electronic Art pojawi się z łącznie 9 nowymi mapami, począwszy od lokalizaji miejskiej w Los Angeles (mapa Downtown), poprzez akcję w Banku (mapa Bank Job) a na walkach lokalnych gangów o sklep z alkoholem czy w okolicach biura skończywszy (mapa The Block).

Gdy zapragniemy zneutralizować przestępców trudniących się dystrybucją narkotyków, wtedy sprawdzi się Dust Bowl – małe, pustynne miasteczko. Szrot i magazyn również będzie miał swoją akcję w Battlefield Hardline (mapa Derailed), tak samo jak mapa Riptide z małymi wyspami połączonymi mostami i naszpikowanymi najnowsza elektroniką, gdziekolwiek się ruszycie.

Dla fanów celebrytów też się coś znajdzie a to za sprawą lokalizacji Hollywood Heights, w której w okolicach posiadłości znanych osób przestępcy zaczną dyskusje z lokalną policją.

Z dostępnych informacji wynika, że Hardline w dużej mierze skupi się na walce z przestępczością zajmującą się narkotykami, co może być potwierdzone przez mapę Growhouse, w której zadaniem gracza będzie likwidacja podziemnej plantacji „Maryśki”, a w  Everglades trzeba będzie unicestwić przetwórstwo innych uzależniaczy na Florydzie.

Producent czyli EA poinformował również jakie tryby rozgrywki w Battlefield Hardline się znajdą. Będą nimi Kradież (Heist), Ratunek (Rescue), Włam(Hotwire) czy w końcu Blood Money.

Rozgrywka w tych trybach i na wspomnianych mapach odbywać się może w trybie wieloosobowym, to chyba oczywiste. Jednak należy wspomnieć iż będą w nich (na nich) rywalizować dwie drużyny po 5 gracy w każdej (zarówno po strnie stróżów prawa, jak i przestępców). Zadaniem obu drużym będzie zmiecenie z powierzchni naszej planety tych drugich, a to w przeciągu trzech minut.

Posiadacze konsol Xbox One będą mogli zacząć grę kilka dni wcześniej, a to za sprawą porozumienia Microsoftu z firmą EA. Gra oficjalnie zadebiutuje 17 marca. No cóż, takie jest życie.