Home / Aktualności / Battlefield 1, Titanfall 2 oraz kilka innych ciekawych gier trafi niebawem na EA / Origin Access

Battlefield 1, Titanfall 2 oraz kilka innych ciekawych gier trafi niebawem na EA / Origin Access

EA Origin Access

Jeśli planowaliście zakup gry Battlefield 1, Titanfall 2 czy dodatku DLC do Star Wars Battlefront a jednocześnie posiadacie EA Access / Origin Access, to powinniście poczekać jako, że trafią one na wspomniane platformy już niebawem.

Poza wspomnianymi grami na platform z grami dostępnymi w ramach subskrypcji pojawia sie na nich w przeciągu kilku kolejnych miesięcy takie tytuły jak Sims 4 Digital Deluxe Edition czy Oxenfree i Rebel Galaxy. Podczas gdy wspomniane powyżej gry maja się dopiero pojawić, tak DLC do Star Wars Battlefront (4 rozszerzenia) jest już dostępny.

W drodze jest tez wczesny dostęp czasowy dla gry Fifa 18 zarówno dla PC jak i Xbox One poprzez dedykowana platform EA lub Origin Access. Co więcej będąc subskrybentem jednej z nich otrzymujemy dodatkowe 10 procent zniżki na gry i dodatki, tak wiec na pewno jest to opłacalna inwestycja.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.