Home / Aktualności / Battlefield 1 dolacza do darmowych gier Origin / EA Access

Battlefield 1 dolacza do darmowych gier Origin / EA Access

Battlefield-1-soldier

Battlefield 1 został właśnie dołączony do puli gier dla abonentów Origin Access i EA Access. Jest to kolejna wielka produkcja zaraz po Titanfall 2, która w przeciągu kilku tygodni zasiliła konto tych usług EA.

Jeśli jesteś jednym z nielicznych, którzy zdołali oprzeć się dotychczasowym pokusom zakupu tej gry, możesz pobrać Battlefield 1 za pośrednictwem subskrypcji Vault dla Origin Access na PC lub EA Access dla konsoli Xbox One.

Na tą niezwykle popularną grę studia DICE powstało wiele aktualizacji zarówno tych bezpłatnych, jak i płatnych od czasu jej wydania, a społeczność Battlefield 1 jest nadal bardzo aktywna. Chociażby z tych powodów warto rozpatrzyć zapisanie się do wspomnianych usług EA / Origin i korzystanie z coraz bardziej rosnącej biblioteki gier. Dla porównania, Game Pass na Xbox One kosztuje kilkadziesiąt złotych na miesiąc podczas gdy usługi EA Access i Origin Access to ok. 15 zł za miesiąc lub 80 za rok.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.