Home / Aktualności / Batman: Arkham Knight i Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo do kart NVIDIA GTX 970 i GTX 980

Batman: Arkham Knight i Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo do kart NVIDIA GTX 970 i GTX 980

Firma NVIDIA poinformowała, że od teraz do zakupionych kart z serii GTX 970 i GTX 980 otrzymamy możliwość pobrania całkowicie za darmo takich hitów jak Batman: Arkham Knight czy Wiedźmin 3: Dziki Gon!

To najbardziej wartościowa promocja w historii firmy NVIDIA (koszt obu gier to około 300 złotych). Batman: Arkham Knight to najnowsza produkcja studia Rocksteady, twórców gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City. Wprowadza ona do rozgrywki tytułowego rycerza Arkham, postać stworzoną specjalnie dla tej gry przez studio Rocksteady oraz dwóch legendarnych twórców komiksów z wydawnictwa DC Comics, którymi są Geoff Johns i Jim Lee. Gracze będą mogli się rozprawić z takimi czarnymi charakterami jak Strach na Wróble (Scarecrow) i Pingwin oraz kierować słynnym Batmobilem, przemieszczając się po mieście Gotham.

Zarówno Batman: Arkham Knight jak i Wiedźmin 3: Dziki Gon wysoko podnoszą poprzeczkę, oferując otwarte światy z doskonałą grafiką i poziomem szczegółowości o jakim marzyliśmy od dawna. Dodatkowo, wersje gier przeznaczone na komputery PC potęgują doznania wzrokowe dzięki zaimplementowaniu technik NVIDIA GameWorks, które zwiększają realizm scen.

Promocja wystartowała dzisiaj, 5 maja 2015 roku, o godzinie 15:00, a partnerami akcji w Polsce są między innymi firmy Agito, ESC, Komputronik, Morele, NTT, PC Projekt, Proline, Sferis i X-KOM. Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zaplanowana jest na 19 maja 2015, zaś Batman: Arkham Knight na 23 czerwca 2015 roku.

NVIDIA promocja - Batman Arkham Knight i Wiedźmin 3 Dziki Gon

Źródło: NVIDIA

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

2 komentarze

  1. Łukasz Szałas

    No to dobrze zrobiłeś, no i przy okazji miałeś trochę szczęścia. Swoją drogą bardzo fajny ruch ze strony Nvidii.

  2. A juz miałem w majówkę w komputroniku zamówić 970-tkę i się chwilkę wstrzymałem i very gut, zamówię dzisiaj po pracy bo mam upatrzoną wersję która mnie interesuje u nich. Cudnie, wieśka przygarnę obowiązkowo, a batman na przystawkę 😀