Home / Aktualności / Bardzo prawdopodobna specyfikacja smartfonu HTC One M9

Bardzo prawdopodobna specyfikacja smartfonu HTC One M9

HTC One M9
Najnowsze informacje pochodzące od znanego leakera @upleaks donoszą, żę HTC One M9 zostanie wyposażony w naprawdę wydajne podzespoły, sprawiając, że będzie to bardzo chodliwy towar.

Zaczynając od procesora Qualcomm Snapdragon 810 SoC z czterema rdzeniami pracującymi z 2.0 GHz oraz czterema z 1,5 GHz nie mamy wątpliwości, że pod maską jest wystarczająco koni. Dołóżmy do tego 3 GB pamięci RAM, 5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, 4 MP kamerę z przodu oraz 20,7 MP z tyłu a już coraz większa ilość osb zacznie się coraz bardziej uśmiechać.

Bateria w jaką wyposażony ma być HTC One M9 także jest dosyć imponująca bo posiadająca pojemność 2849mAh. POd względem pamięci dla użytkownika także nie będzie źle gdyż producent ma oddać w posiadanie użytkownika 32GB lub 64GB z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD.

Wyposażenie najnowszego flagowca HTC w technologie VoLTE, łączenia przepustowości różnych operatorów czy LTE cat. 6 to już zupełnie inna sprawa, gdyż zależy to od terytorium na jakim się znajdziemy.

Zaskoczeniem nie będzie użycie systemu Android Lollipop oraz nakładki HTC Sense (najprawdopodobniej w wersji 7).

Prawdopodobne pojawienie się smartfonu to MWC 2015, które jest już prawie za rogiem.