Home / Aktualności / AZIO Retro Classic – klawiatura Bluetooth w retro stylu

AZIO Retro Classic – klawiatura Bluetooth w retro stylu

Retro Classic to najnowszy produkt firmy AZIO, który łączy nowoczesną technologię ze stylistyką retro. Opisywana tutaj klawiatura zbudowana została z wysokiej jakości materiałów, które z pewnością doceni niejeden użytkownik komputera osobistego.

AZIO Retro Classic to klawiatura, która komunikuje się z komputerem poprzez technologię Bluetooth. Ponadto jest ona wyposażona w podświetlane klawisze oraz akumulator o pojemności 6000 mAh, co wg producenta powinno pozwolić  nam na bardzo długi czas pracy urządzenia bez konieczności jego ponownego ładowania (do 6-miesięcy bez podświetlenia i do 2-miesięcy z podświetleniem klawiszy).

O efektowny design dbają klawisze wyjęte rodem z maszyn do pisania oraz metalowe, drewniane oraz wyglądające na skórzane wstawki, które nadają całości bardzo atrakcyjny dla oka efekt końcowy. Klawiatura została wyposażona także w port USB-C przez który odbywa się ładowanie wbudowanego w nią akumulatora. Ponadto dzięki wspomnianemu w poprzednim zdaniu portowi USB możemy używać klawiatury w trybie przewodowym.

Kolejnym smaczkiem modelu Retro Classic jest specjalny przełącznik zmieniający układ klawiszy Windows / Mac. Bohaterka niniejszego newsa jest już dostępna w sprzedaży w czterech kolorach w cenie około 220 dolarów.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.