Home / Aktualności / Aż 6 nowych tytułów zasili Xbox Game Pass w tym miesiacu

Aż 6 nowych tytułów zasili Xbox Game Pass w tym miesiacu

Microsoft ogłosił, że nowe tytuły pojawią się na Xbox Game Pass w kwietniu i według tego o czym się za chwilę dowiecie, będzie to bardzo udany miesiąc. Mówiąc o dobrym miesiącu, mamy na myśli sześć tytułów, które pojawią się w dla tej usługi jeszcze w tym miesiącu.

Od jutra, 11 kwietnia, do biblioteki Xbox Game Pass dołączy Prey oraz The Golf Club 2. W przyszłym tygodniu tj. 18 kwietnia szeregi  zasili nikt inny jak Monster Hunter World. Tego samego dnia udostępniona zostanie też gra The Walking Dead: A New Frontier. Będzie to trzeci, pełny sezon The Walking Dead wyprodukowany przez Telltale, chociaż studio wydało także pomostowe DLC na pierwsze dwa sezony i samodzielną  mini-serię Michonne.

24 kwietnia z kolei pojawi się drugi epizod Life is Strange 2. Pierwszy epizod tej serii jest już dostępny w Xbox Game Pass i można oczekiwać, że epizody 3-5 zostaną dodane do tej usługi w przyszłości.

 

Wreszcie 25 kwietnia posiadacze Passa otrzymają Resident Evil 5. Dla niezaznajomionych w temacie, wcielamy się w grze w Chrisa Redfielda, który dołącza do Shevy Alomary, aby walczyć ze skarbem śmiertelnych Majinis w Kijuju w Afryce.

Jeśli nie przespaliście dziesięciu dni tego miesiąca to z pewnością wiecie, że Marvel vs. Capcom Infinite został udostępniony na Xbox Game Pass 1 kwietnia.

Nowe tytuły z pewnością uatrakcyjnią i ugruntują podłoże Game Pass Ultimate, usługi łączącej Xbox Live i Game Pass, która została zapowiedziana kilka dni temu. Przepustka taka ma kosztować równowartość 15 dolarów miesięcznie (ok. 57 zł miesięcznie). Kiedy pojawi się w Polsce, nie wiadomo. Wersja Xbox One S All-Digital, beznapędowa konsola ma zostać zaprezentowana w tym miesiącu wraz z usługą. Konsola bez napędu optycznego musiałaby polegać wyłącznie na grach cyfrowych, a Game Pass byłby doskonałym punktem wyjścia.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.