Home / Aktualności / Aż 50 gier wspiera już DLSS – 9 z nich dodane zostanie w tym miesiącu

Aż 50 gier wspiera już DLSS – 9 z nich dodane zostanie w tym miesiącu

DLSS, technologia skalowania Nvidii oparta na sztucznej inteligencji, dostępna dla wszystkich właścicieli kart graficznych RTX zdążyła zyskać sporą popularność a najnowsze plany jej obsługi przez Nintendo Switch wydają się nas w tym upewniać. Co więcej, w tym miesiącu powiększy się lista gier obsługujących DLSS.

Nvidia ogłosiła dzisiaj, że w tym miesiącu więcej gier zyska obsługę DLSS. Wśród nowych tytułów, które dołączą do jej grona można zauważyć odświeżoną edycję Metro Exodus Enhanced Edition,. W sumie jest to aż dziewięć tytułów, które pojawi lub pojawiło się w maju, podbijając ilość wspieranych tytułów do 50.

Wspomniane powyżej gry to No Man’s Sky, Everspace 2, Amid Evil, Aron’s Adventure, Redout: Space Assault, Scavengers i Wrench. Po marcowm Into the Radius, wiele gier VR zaczyna również wdrażać wsparcie DLSS. Z dzisiejszej listy można wspomnieć o Wrench i No Man’s Sky VR (a także w jego trybie standardowym), z kolejnymi grami w drodze.

Chociaż Days Gone, które jest dziś dostępne na PC, niestety nie obsługuje DLSS, Nvidia wydała kilka nowych sterowników jej dedykowanych. Nowe sterowniki, które są już dostępne do pobrania, są również zoptymalizowane pod kątem Knockout City.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.